Napište nám:
Formulář pro zaslání dotazu.


DILATACE, s.r.o.

Kaprova 42/14
Staré Město
110 00 Praha 1


Mobil: +420 777 050 505
E-mail: dilatace@dilatace.eu

HCJ - dilatace sinus a cosinus slide® joint


Stránky výrobce: http://www.hcjoints.be

Belgická firma Hengelhoef Concrete Joints je výrobcem dilatací, které se používají při výrobě betonových podlah ve výrobních, skladových a logistických halách. Mezi jejími produkty najdeme jak tradiční dilatace do průmyslových podlah, tak především dilatace Sinus Slide® joint a Cosinus Slide® joint.

Použití těchto dilatací má díky jejich konstrukčnímu řešení, které je naprosto odlišné od všech stávajících dilatací do betonu, řadu výhod. Jednoznačně na prvním místě je to každoroční významná úspora finančních prostředků, kterou je jinak nucen uživatel investovat v případě použití tradičních dilatací. Proč?

1. Kolem dilatací Sinus a Cosinus Slide® joint totiž nevznikají žádné praskliny a tím odpadají drahé opravy podlah.

2. Dále při přejíždění dilatačních spár z dilatací Sinus a Cosinus Slide® joint dochází k výrazně menšímu opotřebení manipulační techniky (kolečka, ložiska atd.). Tím se podstatně snižuje potřeba jejích drahých oprav (výši úspory za rok lze velmi lehce spočítat).

3. Při přejíždění dilatačních spár z dilatací Sinus a Cosinus Slide® joint také už nikdy nedojde k žádnému poškození převáženého materiálu a zboží.

4. Rovněž jsou při přejíždění dilatačních spár z dilatací Cosinus Slide® joint zcela eliminovány vibrace, otřesy a hluk, v důsledku čehož nedochází k žádnému poškozování zdraví obsluhy manipulační techniky. Bonusem pro zaměstnavatele je tak značné snížení zbytečné vyplácené nemocenské. Zároveň jsou tím i splněny požadavky Evropské směrnice 2002/44/EG ohledně vlivu vibrací na lidský organismus.

5. Použití dilatací Sinus a Cosinus Slide® joint je ovšem také významným příspěvkem pro ekologii, a to vzhledem k menšímu počtu oprav a delším servisním intervalům manipulační techniky (zvláště se jedná o výrazné prodloužení životnosti koleček a ložisek u vysokozdvižných vozíků). Toho lze využít při propagaci firmy, jako zářný příklad jejího aktivního zapojení do ochrany životního prostředí.

V současné době používá tyto dilatace celá řada světoznámých firem jako například Volkswagen (Škoda), Toyota, Audi, GM, Scania, Boeing, CocaCola, Amazon, DHL, IKEA, Carerpillar, Continental Barum, RWE, Adidas, Walmarkt a řada dalších.

Firma DILATACE s.r.o. je výhradním dodavatelem dilatací Sinus a Cosinus Slide® joint pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi její největší odběratele patří např. Volkswagen Bratislava, Škoda Kvasiny, PENNY CZ, Deichman, Miele, Continental Barum a další.

Doporučujeme shlédnout videa o těchto dilatacích. Jsou více než výmluvná.DILATACE, s.r.o.
Vyrobilo WSB, 2016 | Vsechna prava vyhrazena